O kancelarii

Kancelaria Olszewski Tokarski & Wspólnicy została założona w 1999 r. Od samego początku jej istnienia założycielom – mec. Rafałowi Olszewskiemu i mec. Jackowi Tokarskiemu – przyświecał cel stworzenia miejsca, gdzie każdy znajdzie pomoc prawną na najwyższym poziomie.

Wiedza oraz doświadczenie, zdobyte w trakcie dotychczasowej współpracy z naszymi Klientami, a także zaangażowanie zespołu naszych Prawników sprawiają, że jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu natury prawnej.

Do problemów powierzonych nam, przez naszych Klientów, podchodzimy w sposób indywidualny, szukając ich optymalnych rozwiązań. Każdą sprawę załatwiamy przy uwzględnieniu jej okoliczności faktycznych, w kontekście specyfiki przedsiębiorstwa danego Klienta.

 

Zaangażowanie prawników naszej Kancelarii oraz przyjęty sposób organizacji pracy, polegający na istnieniu wyspecjalizowanych zespołów, za- jmujących się poszczególnymi dziedzinami prawa, gwarantuje efektywność pracy Kancelarii oraz satysfakcję naszych Klientów. Profesjonalną pomoc prawną świadczymy również w językach angielskimi niemieckim.

Nasza Kancelaria łączy najwyższy standard obsługi z oferowaniem korzystnych dla Klienta warunków współpracy, dostosowując świadczoną po- moc prawną do wymagań rynku, uwzględniamy zarówno aspekty prawne, jak i biznesowe powierzonych nam spraw.

 

Nasi klienci

Wysoka jakość świadczonych przez Kancelarię Olszewski Tokarski i Wspólnicy usług spowodowała, że przedsiębiorcy powierzają nam obsługę prawną prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Z takim samym zaangażowaniem i rzetelnością podchodzimy do problemów natury prawnej wszystkich naszych Klientów, stale dbając tym samym o renomę i pozycję naszej Kancelarii na rynku prawniczym.
 


Doświadczenie

Kancelaria R. Olszewski, J. Tokarski i Wspólnicy świadczy pomoc prawną od ponad 11 lat, od tego czasu jest również partnerem wielu przedsiębiorców i osób, dla których zajmuje się bieżącą obsługą i nadzorem prawnym.

Lata praktyki i ciągłego rozwoju sprawiły, że prawnicy Kancelarii posiadają wiedzę z wielu dziedzin prawa, co umożliwia stałą obsługę prawną przedsiębiorców korporacyjnych, a także realizację konkretnych, specjalistycznych projektów.

Współpracujemy z firmami z międzynarodowych grup kapitałowych, w których zajmowaliśmy się opracowywaniem koncepcji funkcjonowania grupy kapitałowej oraz powołaniem podmiotów wchodzących w jej skład.

 

Doradzamy przedsiębiorcom, którzy dopiero zaczynają swoją działalność gospodarczą, opracowując i nadzorując wykonywanie umów w obrocie gospodarczym.

Reprezentowaliśmy naszych Klientów w postępowaniach sądowych, nierzadko w przedmiocie dochodzenia wielomilionowych roszczeń.

Jednocześnie naszych Klientów wspieramy także poprzez kompleksowe doradztwo prawne w zakresie optymalizacji należności publicznoprawnych, w szczególności podatkowych oraz celnych.

Z uwagi na fakt, że prawo, to dziedzina podlegająca nieustannej ewolucji, naszym Klientom zawsze rekomendujemy konkretne działania, wynikające z wciąż pojawiających się zmian w systemie legislacyjnym.

 

Rekomendacje

Dążenie do pełnego zadowolenia naszych Klientów jest wyznacznikiem naszej codziennej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami podmiotów, którzy już skorzystali z usług naszej Kancelarii.

 
SONY EUROPE LIMITED (SP. Z O.O) ODZIAŁ W POLSCE
Zdzisław Bychawski
Finance, Business Planing & Control Director
Pobierz rekomendacje w PDF
SMYK POLSKA SP. Z.O.O.
Monika Starecka, Magdalena Dębska
Członek zarządu SMYK SP. Z.O.O.
Pobierz rekomendacje w PDF
BROTHER POLSKA SP. Z.O.O.
Piotr Baca
Country Manager BROTHER POLSKA SP. Z.O.O.
Pobierz rekomendacje w PDF
BONDUELLE POLSKA S.A.
Roman Czernicki
Dyrektor Generalny Bonduelle Polska S.A.
Pobierz rekomendacje w PDF
GWARANT SP. Z.O.O.
Grzegorz Zdunek
Prezes zarządu GWARANT SP. Z.O.O.
Pobierz rekomendacje w PDF
PEKAES S.A.
Maciej Bachman Arkadiusz Filipowski
Członek zarządu
Pobierz rekomendacje w PDF
SEMMELROCK STEIN + DESIGN SP. Z.O.O.
Paweł Ciepły, Krzysztof Ułanowicz
Dyrektor Zarządzajacy, Dyrektor Finansowy
Pobierz rekomendacje w PDF
BEKO S.A.
Maciej Mienik
Prezes Zarządu
Pobierz rekomendacje w PDF
KELLER POLSKA SP. Z.O.O.
Małgorzata Bednarksa-Sordyl
Dyrektor Finansowy, Prokurent
Pobierz rekomendacje w PDF
VOS LOGISTICS POLSKA SP. Z.O.O.
Tadeusz Gruba
Prezes Zarządu
Pobierz rekomendacje w PDF
ABM SYSTEM SP. Z.O.O.
Maciej Białek
Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu
Pobierz rekomendacje w PDF
FOSS POLSKA SP. Z.O.O.
Paweł Kocańda
Dyrektor Zarządu
Pobierz rekomendacje w PDF
ALBATROS CARGO SP. Z.O.O.
Mikhail Bialinis
Prezes Zarządu
Pobierz rekomendacje w PDF
MOSTVA SP. Z.O.O.
Wojciech Dutkiewicz
Prezes Zarządu
Pobierz rekomendacje w PDF
SPED PARTNER SP. Z.O.O.
Paweł Kisiel, Zbigniew Adamczyk
Prezes Zarządu, V-ce Prezes Zarządu
Pobierz rekomendacje w PDF
LOXX SP. Z.O.O.
Iwona Betlejewska
Prezes Zarządu
Pobierz rekomendacje w PDF

Szkolenia

Kancelaria Prawnicza R.Olszewski, J.Tokarski i Wspólnicy oferuje profesjonalne szkolenia, odpowiadające potrzebom przedsiębiorców, które mogą podnieść lub utrwalić świadomość prawną pracowników i współpracowników danego przedsiębiorcy. Zasadą jest, że program szkolenia jest każdorazowo opracowywany w porozumieniu z Klientem, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych aspektów danej działalności lub omawianego zagadnienia. Proponowana przez nas forma szkoleń, to nie tylko czysta teoria, ale również wskazówki, jak pozyskaną w ramach szkoleń wiedzę, wykorzystać w praktyce. Przygotowane przez Kancelarię materiały dydaktyczne, po szkoleniu, stanowią podstawę do dalszego doskonalenia, ugruntowania otrzymanych informacji, pomocnych w codziennej pracy.

Delegowani przez naszą Kancelarię prelegenci, to prawnicy, będący specjalistami z danej dziedziny prawa, którzy zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu szkoleń starają się wyjaśnić pojawiające się pytania lub wątpliwości.

 
Eurologistics
Adam Błuś
Redaktor Naczelny Eurologistics
Pobierz rekomendacje w PDF
FlotaAutoBiznes
Tomasz Czarnecki
Redaktor Naczelny FlotyAutoBiznes
Pobierz rekomendacje w PDF
Eurologistics
Adam Błuś
Redaktor Naczelny Eurologistics

Pobierz rekomendacje w PDF

Kariera

Tworzymy młody, prężny zespół, w skład którego wchodzą zarówno osoby zajmujące się wyłącznie praktyką prawniczą, jak i łączące tę praktykę z działalnością naukową.

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami ambitnymi, rzetelnymi, nastawionymi na ciągłe podnoszenie umiejętności praktycznych oraz pogłębianie wiedzy teoretycznej.

Cenimy sobie szybkość i efektywność w wykonywaniu powierzanych zadań, co jest wynikiem oczekiwań naszych Klientów i stanowi jedną z dewiz naszej Kancelarii.

 

Współpracujemy zarówno ze studentami-praktykantami, jak i osobami po ukończonych studiach prawniczych, w tym aplikantami.

Najlepsi mogą dołączyć do naszego zespołu!

Aplikantów i prawników zainteresowanych współpracą z naszą Kancelarią prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres Kancelarii kontakt@kancelariaprawnicza.com.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV i podpisanie klauzuli następującej treści:


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zm.). Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.